O NAS

Szanowni Państwo,

 

Jesteśmy przedstawicielem firmy PIEDRO na rynku polskim od 2007 roku.

Naszą współpracę z firmą PIEDRO rozpoczęliśmy od zakupu pierwszych butów dla naszego dziecka w 2006 roku. Dzięki temu nasza córka jest teraz piękną i zgrabną 16-to latką, a jej pasją jest taniec nowoczesny.

Zaopatrujemy naszych partnerów oraz klientów indywidualnych w najwyższej jakości buty ortopedyczne.

Mieścimy się w Płocku, ale współpracujemy z naszymi partnerami w całej Polsce, którzy dysponują fachową wiedzą w zakresie naszych produktów. Listę naszych partnerów znajdą Państwo TUTAJ

 

Firma PIEDRO jest liderem światowym w produkcji butów leczniczych (ortopedycznych). Produkcją butów ortopedycznych zajmuje sie od ponad 60 lat. Jest wiodącym autorytetem w dziedzinie specjalistycznego obuwia ortopedycznego dla dzieci i dorosłych. PIEDRO szczyci sie tworzeniem stylowych, wygodnych, dobrze dopasowanych i wspierających prawidłowy chód butów we wszystkich rozmiarach.

Kolekcje obuwia terapeutycznego i ortopedycznego są doskonałe pod względem jakości, wzornictwa i dopasowania. Każdy model obuwia w rozmiarach od 15 do 46 i w 8-miu szerokościach sprawia, że każdy może znaleźć model odpowiadający potrzebom medycznym, komfortowym i estetycznym.

 

Buty PIEDRO od wielu lat są zarejestrowane w Rejestrze Wyrobów Medycznych. Posiadają liczne certyfikaty europejskie. Są bardzo cenione przez rehabilitantów

.

 PIERDO - ZAWSZE O JEDEN KROK DALEJ

                                                                                          Anna i Włodzimierz Dojniak

                                                                                         VOLTORIA Medica s.c.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl